E-Ticaret Türkiye

ileeticaretturkiye

E-Ticaret Türkiye

Geleneksel ticaretin elektronik ticarete evrilişinin en yoğun yaşandığı dönemlere tanıklık etmenin, bu dinamizmin bir parçası olmak, heyecanımızı da aynı şekilde arttırıyor. Tübisad’ın yayınladığı rapora göre tamı tamına %35 büyümeyle 2014 yılı itibarı ile 18,9 Milyar TL’ye ulaştı. Kendi rekorunu seneden seneye egale ederek büyüyen bir sektör. Türkiye ekonomisinin temel dayanağı haline gelen e-ticaret sektörü, gıda, giyim ve diğer ihracat potansiyeline sahip sektörler sayesinde cari açığın kapanması için de büyük fırsat sunuyor.

Bu kadar hızlı ve günden güne önemini katlayarak büyüyen, trendlerinin sürekli değiştiği, her geçen gün karşımıza yeni dinamiklerle çıkan bir sektör.

E-Ticaret Dünyası dergisi olarak , sektörün bileşenlerini ve dinamiklerini gündemimize alıp işleyerek, ekosisteme aylık olarak gelişmeleri aktarmak ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmak, sektöre dair farkındalık yaratmak en temel amacımız.

Ekosistemin dinamizmi her geçen gün sınırlarını daha da genişlettiği için sadece e-ticaret sektörüne değil herkese hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Yazar hakkında

eticaretturkiye administrator

Bir cevap yazın