Teknik Servisler İçin Bulut Tabanlı Çözüm: TekServis.net

ileeticaretturkiye

Teknik Servisler İçin Bulut Tabanlı Çözüm: TekServis.net

Teknik servisler için hale hazırda piyasada çeşitli masaüstü yazılım çözümleri bulunuyor ancak bu yazılımlar genel olarak pahalı, gereğinden fazla karmaşık ve güncel değil.

TekServis bu eksikliğe gideren bulut tabanlı, güncel ve uygun bir çözüm olarak Nisan ayının başında hizmet vermeye başladı ve şu an 400 kullanıcıyı aşmış durumda.

TekServis ile firmalar; müşterilerine ait tüm bilgileri kayıt altında tutabiliyor, arıza kaydı ve takibi, garanti takibi ve ürün, marka, yedek parça envanterinin tutulması gibi işlemleri yapabiliyor ve tüm bu bilgilere ait istatistikleri görüntüleyebiliyor. Ayrıca hem eposta hem de sms ile müşterileri için durum bilgilendirmesi yapabiliyor.

Şu an beta aşamasında olan ve bu süreçte kullanımı tamamen ücretsiz olarak sunulan hizmet, kullanıcılarından gelen geri bildirimleri de dikkate alarak sürekli geliştiriliyor. TekServis ayrıca Girişim Fabrikası’nın Turkcell işbirliği ile yürüttüğü “Hayatı Kolaylaştıran Çözümler” hızlandırma programına katılmaya hak kazanan girişimlerden birisi. Bu projeye başlarken teknik servislerin hayatını kolaylaştırmaya amaçlayan TekServis, “Hayatı Kolaylaştıran Çözümler” programına kabul edilerek bir anlamda bu vizyonunu tescillemiş.

TekServis’in kurucuları, “Yeni Başlayanlar için E-Ticaret” kitabının yazarı ve e-ticaret konusunda tecrübeli bir isim olan Ümit Büyükyıldırım ve Krank Digital’in kurucusu Bekir Topuz. Özellikle SaaS projelerine olan ilgisini sıkça dile getiren Ümit Büyükyıldırım, bu projeyi, daha sonra gerçekleştirmeyi planladığı yeni SaaS projelerinin ilk adımı olarak görüyor: “Türkiye’de B2B odaklı hizmet alanında önemli açıklar var. Doğru zamanda yapılacak doğru projelerle ihtiyacı karşılayacak çözümler ortaya çıkarmak mümkün olabilir. TekServis de böyle bir ihtiyaçtan ortaya çıkmış bir proje.”Beta süreci boyunca ücretsiz kullanılabilecek bu hizmete TekServis.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

eticaretturkiye administrator

196 yorum

pcFbzFhogIBYayın tarihi6:43 am - Nis 14, 2017

Well put, sir, well put. I’ll cetnliray make note of that.

Bir cevap yazın